Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0
En İyi Barkod Yazıcı

En İyi Barkod Yazıcı

Barkod yazıcı, sektördeki en önemli aktörlerden biridir. Öncelikle en iyi barkod yazıcıyı tercih edebilmeniz için kendi işinizin çalışma kriterleri ve kısa dönem veya ileriye dönük öngörüleriniz çok önemlidir. Barkod

..

Barkod yazıcı, sektördeki en önemli aktörlerden biridir. Öncelikle en iyi barkod yazıcıyı tercih edebilmeniz için kendi işinizin çalışma kriterleri ve kısa dönem veya ileriye dönük öngörüleriniz çok önemlidir. Barkod yazıcılar kendi aralarında giriş seviyesi, orta seviye ve endüstriyel barkod yazıcılar olarak ayrılır. Segmenti belirleyici ana birimler yazıcı termal kafası, baskı çözünürlüğü ve baskı hızlarıdır.

En iyi barkod yazıcıyı tercih etmek istiyorum dediğinizde günlük baskı adedini bilmeniz, hangi kağıt türüne baskı yapacağınıza karar vermeniz ve etikete basacağınız yazı, rakam ve görsellerin boyutlarının belirlenmiş olmaslı çok önem arzediyor. Örnek verecek olursak günlük 200 adetlik baskı yapan bir e-ticaret firması 100x100 bir kargo etiketi basacak olsun. Bu firma için en iyi barkod yazıcı segmenti giriş seviye olabilir, çünkü fiyat ve karma değer olarak baktığımızda hem baskı adedi hem kafa genişliği hem de baskı kalitesi uygun olacaktır. Üstelik bu firma için en iyi barkod etiketi seçimi termal barkod etiketidir. Tüm bu detaylara ulaşmak bilmek ve akılda tutup firmalarınızı bu konuda aydınlatmak hiç de kolay değildir. Tam da bu noktada Atom Barkod Yazılım firmamız 20 yılı aşkın Barkod Sistemleri tecrübesi ile size en iyi barkod yazıcı hangisidir, en iyi barkod etiketi seçimi nasıl yapılır, hangi yazılımda nasıl entegre çalışır vb. konularda en hızlı çözümleri sunmaktadır.

En iyi barkod yazıcı seçimlerinde ikinci önemli olan konu doğru marka seçimi ve hızlı teknik servisinin olup olmadığıdır. Bir çok firma sadece barkod yazıcı istiyorum diyerek talep oluşturur. Satıcı firmalar ise detaylar ile ilgilenmeden satmak istedikleri ürünü müşteri önüne çıkarırlar. İşte bu noktada bilgileriniz ortaya çıkacaktır. Sektörel olarak barkod yazıcıların işlevi değişebilir kapalı mağazada mı kullanılacak, açık depolarda mı yoksa tozlu imalat sahalarında mı ?
Bunları satınalma aşamasında belirleyemez iseniz doğru tercih yapamama, yüksek maliyet veya teknik bir problem ile karşı karşıya kalbilirsiniz.

Sonuç olarak en iyi barkod yazıcı diye birşey yoktur. Sizlerin üretim, satım, dağıtım krtiterlerinize en uygun, sizin bütçenize en uygun, sizin çalışma şartlarınıza en uygun barkod yazıcı vardır.

Bizde bunları sizler için aşağıda koşullara göre belirledik;

EN İYİ GİRİŞ SEVİYE BARKOD YAZICI

Henüz çok fazla etiket basma ihtiyacı olmayan firmalar için en iyi barkod yazıcılarda önerebileceğimiz barkod yazıcı, hem fiyat performans hem de sektörlere göre büyük ebatlı etiket kullanıp, gündelik az adet etiket sarf eden firmalara yönelik olacaktır. Söylemiştik en iyi barkod yazıcı sizin çalışma standartlarınıza en uygun olan barkod yazıcıdır. Godex EZ-120 barkod yazıcı 300 metre ribon haznesiyle ve 12 cm etiket çapı haznesiyle rakiplerine bu yönden fark atıyor. Sürekli etiket ve ribon değiştirmede zaman kaybetmeden işlerinize hız katabileceksiniz. Baskı çözünürlüğü rakipleri ile aynı olan Godex EZ-120 ram olarak da 8MB bellek sağlıyor. Buda sizlere database (veritabanı) tarafından bilgi gönderimi yaparken toplu etiket gönderimini oldukça hızlandırıyor. Ayrıca baskı hızı da rakiplerine oranla üst seviyelerde. Usb olarak bağlantı sağlayan bir barkod yazıcı. Sonuç olarak giriş seviyesi barkod yazıcılarda Godex EZ-120 Firma çalışanınıza hız ve zaman kazandırarak siz firma sahiplerine de fiyatta tasarruf sağlıyor. Çiçekçiler Çelenk etiketi basarken, e-ticaret firmaları paket etiketi ve kargo etiketi basarken, ayakkabı ve tekstil mağazaları ürün etiketleri basarken v.s. rahatlıkla bu en iyi barkod yazıcı olan Godex EZ120 yi tercih edebilirler.

İndirimli ! Godex EZ120  (USB) Barkod Yazıcı
Godex EZ120 (USB) Barkod Yazıcı
 

ORTA SEVİYEDE EN İYİ BARKOD YAZICI

Orta seviye barkod yazıcılarda en iyi barkod yazıcıyı da ikiye ayırmak zorunda kalacağız. Nedeni kapalı ofislerde yada fabrika içerisinde veya açık depolarda kullanılmak üzere ortama göre tercih edilebilen plastik yada metal etiket yazıcı kasaları. Daha sonrasında 203 yada 300 dpi çözünürlüğe göre ayıracağız barkod yazıcıları ayıracağız. Eğer ofis ortamında kullanılacaksa, masaüstü orta seviye ayrıca ağ desteği sağlayan oldukça yerden tasarruf edebileceğiniz 203 dpi çözünürlükte etiket baskı hızı da oldukça iyi Godex GE-300 barkod yazıcı en iyisi diyebiliriz. 91 metreye kadar ribon kullanabilen GE-300 oldukça yeni bir model. Fakat 300 dpi bir etiket yazıcı isteğiniz olacaksa yani çözünürlük iyi olsun istiyor ve küçük punto yazıları etiketinize basacaksanız yada resim logo tarzı şekilleri etiketinize koyacaksanız o zaman fiyat performansta Argox CP-3140EX ürünü en iyi barkod yazıcımız olur. Fabrika ve depolar için önerimiz ise kesinlikle en iyi barkod yazıcı olarak Godex EZ130 olurdu.

İndirimli ! Godex GE300 203 DPI Barkod Yazıcı
Godex GE300 203 DPI Barkod Yazıcı
 
İndirimli ! Argox CP-3140EX Barkod Yazıcı
Argox CP-3140EX Barkod Yazıcı
 
İndirimli ! EZ130 Barkod Yazıcı
Godex EZ130 Yazıcı
 

EN İYİ ENDÜSTRİYEL BARKOD YAZICI

Endüstriyel barkod yazıcılarda en iyi etiket sticker yazıcıyı belirleyen etkenlerin başında çözünürlük ve kafa genişliği geliyor. Fakat 203 dpi çözünürlükte fazlaca kullanılan barkod yazıcımız Argox IX4-240 etiket yazıcısıdır. Fiyat olarak değerlendirilen endüstriyel barkod yazıcılarda daha sonradan oldukça yorulan makinaların yedek parçaları ve onların fiyatları da oldukça önem kazanıyor. Sizlerde bu konuda karar vermeden önce makina yedek parçası ve teknik servis desteğini sorgulamayı unutmayın. Her marka ve modelin endüstriyel modelleri olabilir bu modellerin kullanacağınız bir program varsa bununla ilgili bir program geliştirecekseniz programlama dillerinin de size uygun olup olmadığını baştan kontrol etmeniz gerekir. Baskı genişliği oldukça önemli olan sektörlerden kimya sektörü içinde Son olarak endüstriyel makinalarda baskı genişliği 168mm olan Argox IX6-250 de en iyi barkod yazıcı tavsiyelerimiz arasında olabilir.

İndirimli ! Argox IX4-240 Barkod Yazıcı
Argox IX4-240 Barkod Yazıcı
 
İndirimli ! Godex  ZX-420i Yazıcı
Godex ZX-420i Yazıcı
 
1 Yorum
  1. semih yalçın

    iş yerimize barkod yazıcı almak istiyoruz. görüşmek isteriz


Yorum