Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0

Barkod Sistemi


MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ

Profesyonel mağazacılıkta önemli olan bütün kriterleri içinde bulunduran barkod sistemleri donanımsal ve yazılımsal olarak aşağıda belirtilmiştir. Kullanılacak sarf malzeme ise örneklerle gösterilmiştir. Barkod sistemlerinde en çok tercih edilen barkod yazıcı Godex G300, Godex EZ 1105 ve Argox OS-214 Plus dır. Bunun yanında en çok tercih edilen kablolu 1D barkod okuyucu ise Unitech MS-836, ve Sunlux XL 626a’dır.

Kurulduğu andan itibaren kolay kullanımları anlaşılır özellikleri ile dikkat çeken barkod yazıcı ve okuyucuların teknik servis desteği her zaman tecrübeli personellerimiz tarafından müşterilerimize destek sağlamaktadır.

Bir tekstil veya ayakkabı mağazasında istenilen, en çok hangi ürünü satmışım, hangi üreticinin ürünü daha fazla talep görmüş, Nakit ve kredi kartlı satışlar ne durumda, ürünleri renk beden ve özelliklerine göre barkodlu olarak nasıl takip ederim, cari hesaplarımı giderlerimi nasıl takip edebilirim, satmayan ürünlerim hangileri gibi detaylı soruları cevaplayan özellikleri içinde barındıran yazılımı 20 yılı aşkın tecrübemizle kurup sizlere bu konudaki tecrübemizle bu süreçte destek oluyoruz.

Her mağazacının problemi olan bir den fazla bilgisayarcı, yazılımcı, sarf malzeme satıcısı, veya tedarikçi ile iletişim kurma ve hizmet almadaki yaşanılan zorlukları bertaraf edip, tüm bu konularda uzman olan kadromuzla sizlere barkod sisteminin tek bir elden kurulmasının faydalarını yaşatmak istiyoruz.

E-Fatura E-Arşiv ile entegre olan barkod sistemlerimiz tüm teknolojik altyapıları desteklemekle beraber sizlere kendi sektörlerinizde daha önce ulaşamadığınız verileri ise göz önüne sermektedir.


ZİNCİR MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ

Zincir mağazalarda Profesyonel barkod sistemleri artık 20 yıllık tecrübemizle kurulum ve uygulama açısından daha kolay. Online mağaza satış sistemine uygun kurulan sistemlerde birden fazla mağazası olan ayakkabı ve tekstil vb. renk beden ebat takibi yapan firmaların kolayca tek tıkla stok mevcudu görmesini sağlıyoruz.

Büyük bir sorun olan, bu mağazamızda bu ürün yok fakat diğer mağazamıza soralım arzu edersiniz gibi diyaloglar genelde uzun sürdüğü için müşteri beklemez ve satış kaçar. Fakat Kgshop yazılımı sayesinde tek barkodla onlarca mağazada onlarca rengin onlarca bedeninden hangisi stokta var görebilirsiniz. Tabiki patronların yüzünü güldüren hangi mağazam ne kadar satmış ekranı da bu ekranlardan biri.

Satıcıların performans raporu, kritik optimum stok seviyeleri raporu, satış analiz raporu, depo sevkiyat takipleri mağazalar arasında stok sevkleri gibi bir çok özellikle çokça harcanan zamanı mağazacıların yararına döndürebiliyor ve kısaltabiliyor.

Depo ve mağazaların sayımları gerçekten de zincir mağazalarda büyük bir sorun oluşturmaktadır. Bu sorunu da kullandığımız uyumlu Unitech EA600 Android el terminali ile çözüp çalışanları uykusuz gecelerden kurtarıyoruz. Hızlı ve kaliteli baskı yapan Godex G300 barkod yazılarla ürünleri daha hızlı vitrinlere ulaştırabiliyoruz.

Sonuç olarak tüm tecrübelerimizi müşterilerimize aktarıp onların da rakiplerine oranla bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.


CAFE & RESTAURANT BARKOD VE ADİSYON SİSTEMİ

Restaurant ve Adisyon sistemlerinde uzman yazılım olarak Dara Plus barkodlu adisyon programı tüm alt yapı ve tecrübesiyle tarafımızdan müşterilerimize kurularak, kurulum sonrası hizmet ve eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Müşterilerine son noktada yemek ve cafe hizmeti veren işyerlerinde, stok takibinden gider takibine üretim noktasından masa adisyon sistemine e-ticaret entegrasyonundan caller – id olarak bilinen telefonla sipariş programına kadar bir çok sistemin kurulumlarını yapıyoruz. En çok tercih edilen barkodlu terazilerden kullanımı çok kolay ve az maliyetli dokunmatik ekranlara kadar gıda sektörüne hizmet eden donanımlarla ilgili de tecrübelerimizle satınalmaları kolaylaştırıyoruz.

Cafe ve restaurantlardaki en büyük problem kasa takip ödeme takip gibi problemleri en aza indiren sistemlerimiz, veriye cep telefonundan ulaşabilecek seviyelerde olduğu için patronların gözde yazılımlarından olmayı başarmıştır. Hızlı ve anlaşılır menü seçenekleri her müşteriye hitap eden ödeme seçenekleri ile artık gıda sektöründe de barkod yazılımını kolayca kullanılabilir hale getirdik.