Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0

Baskılı Etiket - Etiket Baskı, Renkli Rulo Etiket


baskılı etiket

BASKILI STICKER

Baskılı etiketler, ürün etiketi olarakta adlandırılırlar. Çeşitlerini yukarıda gördüğünüz etiketler kullanım alanlarının sınırlı olmaması nedeniyle bir çok çeşite sahiptir. Etiketler bütün renklerde üretilebilir ve her ölçüde baskılı etiket imal edilebilir. Atom Barkod Yazılım Sistemleri olarak baskılı etiket imalatını Türkiye'de en seri - hızlı üretim yapan imalatlarından birine sahibiz. Baskılı etiketler, firmaların sürekli ihtiyaçları olduğu ve ürünlerine özel ve değiştirilebilir olduğu için çok fazla stok yapılabilen etiketler değildir. Buna rağmen etiketlerin en-boyları, renk tonları ve kağıt kalitesinin her zaman bir birine denk olması gerekiyor. Baskılı etiketlerimizi üretirken en fazla dikkat ettiğimiz unsurlardan biri de firmaların etiketlerinde en ufak farklılıkların olmamasıdır. Özen gösterdiğimiz bir başka unsur ise etiketleri müşterimizin talep ettiği ve ihtiyacı olduğu termin süresinde teslim etmektir.

RENKLİ RULO ETİKET REFERANSLARIMIZ

ETİKET TASARIMI

Grafikerlerimiz etiket tasarımlarını yapıp, müşterilerimizden onay alırlar;

BASKILI YAPIŞKANLI ETİKET

Geniş makina parkurumuz ile yüksek adetlerde kısa sürede etiket üretiriz;

KALİTE KONTROL

Etiketler son kontrolden sonra paketlenip sevk edilmeye hazır hale getirilir;

BASKILI RULO ETİKET ÇEŞİTLERİ


BASKILI GIDA ETİKETİ

Gıda ürünlerinizinde paketlerin ve ambalajların üzerine yapıştıracağınız, kanunen zorunlu ürün içeriklerinin yazılı olduğu renkli – baskılı etiketlerin yüksek çözünürlük ve okunabilir ölçeklerde tüm kağıt ve yapışkan çeşitlerinde baskılarını yapabiliyoruz. Ayrıca Türk Malı logoları, Yerli Üretim logoları, imal ve son kullanım tarihi etiketleri de ekleyebiliyoruz. Ürünü en iyi şekilde gösterişli kılan ve vitrinlerde ön plana çıkaran etiket tasarımları için grafik tasarım ekibimiz hızlıca çözüm sağlayarak firmanıza doğrudan fayda sağlıyor. Özellikle cam kavanoz ürünler teneke ve konserve ürünler, plastik şişe ürünler her bir çeşit pakete göre çeşitli etiket türlerine baskı yapabiliriz. 

Baskılı gıda etiketli, gıda sınıfı ambalajları ve ambalajları üzerinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlar. Bu bilgiler arasında ürün adı, içerikler, miktarlar, son kullanma süreleri, üretim yerleri, saklama koşulları gibi bilgiler yer alır. Bu bilgiler, tüketici ürünlerini daha iyi anlamalarını ve daha doğru kararlar vermelerini sağlar. Ayrıca, alınan gıda notları, belirtilen güvenli ve sağlıklı olduğunu garanti etmek için gerekli olan tüm standartlar ve yasal mevzuatı da yerine getirir. Özellikle son kullanım tarihi gibi bilgilerin doğru ve güncel olması, alacaklarının korunması önemli bir factordür.


BASKILI TEKSTİL ETİKETİ

Tekstil etiketlerinde özellikle sektörel bir çok baskılı etiket çeşidi kullanılmaktadır. Ürün paketlerinin üzerinde, kolilerde, raflarında ve elbiselerin üzerindeki sallama karton etiketlerin hepsi baskılı etiketlerdir. Elbiselere yıkama talimatı (akmaz, japn akmaz, ingiliz saten), elbise karton etiketi veya kampanya etiketleri baskılı üretilebilir. Bunun yanında imalat aşamasında kullanılan tekstil numara baskılı yada renkli çap etiketleri baskılı tekstil etiketlerinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Ayrıca tekstil etiketlerinde, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, sadece yazılı bilgilerin yanı sıra, QR kodlar, NFC etiketler, RFID etiketler gibi ürünlere eklenen teknolojik özellikler ile de ürünlerin özellikleri ve bilgileri okunabilir hale getirilir. Bu sayede ürünlerin üretim aşamasındaki bilgileri, depo ve tedarik zincirlerinde takip edilebilir, ürünlerin geçmişi hakkında bilgi edinilebilir.


BASKILI KOLİ ETİKETLERİ

Koli etiketleri en çok kuşe ve termal kağıt türlerinde, baskısız olarak sipariş edilsede baskılı koli etiketi firmaların özellikle kendi logolarını etiketlerinin üzerine baskı yaptırıp sonrasında diğer boş kısımlara değişken ürün bilgilerinin yazılması konusunda tercih edilmektedir. Her ebattaki baskılı koli etiketi üzerine çeşitli yapışkan türlerinde baskılı koli etiketleri yapılabiliyor. Koliler genelde depo ortamlarında kaldığı için dayanıklı ve sıcaklık farklılıkları gösteren ortamlara göre etiket türlerini seçmenizde uzman ekibimiz ücretsiz destek sunuyor.

Ayrıca, koli etiketleri, ürünlerinin depo ve tedarik zincirlerinde takip edilebilirliği sağlar. Bu sayede, ürünlerin hangi depoda, hangi raflarda, hangi pozisyonda olduğu kolayca takip edilebilir. Aynı zamanda, koli etiketleri, ürünlerin üretim aşamasındaki bilgileri, depo ve tedarik zincirlerinde takip edilebilir, ürünlerin geçmişi hakkında bilgi edinilebilir.


BASKILI KİMYA / KOZMETİK ETİKETİ

Baskılı kimya etiketleri en küçük kolilerde yer alan ürünlerden en büyük paletlerde paketlenen varillere kadar kimya ve kimyasal hammadde işleyen (örneğin kozmetik ve temizlik etiketleri) bir çok alt sektörde çeşitli kullanımlara sahiptir. Temizlik ve hijyen ürünlerinde kozmetik sektöründe ürünlerdeki içerik bilgileri ve üretim bilgileri yer alan baskılı etiketler tarafımızdan üretilebiliyor. Bunun yanında bidonlarda piyasaya sürülen sanayi kimyasallarında da baskılı etiketleri kuvvetli holtmelt yapışkan ile üretebiliyoruz. Ayrıca kimyasal içerik taşıyan paketlerin üzerindeki baskılı sticker etiketler için çeşitli resin ve wax reisn ribonlarıda en uygun fiyattan sizlere tedarik ediyoruz.

Bu etiketler, ürünlerin içeriği, kullanım talimatları, tarihleri, ambalaj bilgileri, üreticiler ve diğer önemli bilgileri içerebilir. Ayrıca, ürünlerin raf ömrünü ve saklama şartlarını da içerebilir. Baskılı kimya etiketleri, ürünlerin güvenliği ve kullanımı için gerekli olan bilgileri içermektedir. Bu bilgiler, ürünlerin doğru kullanılmasını ve stok takibini kolaylaştırmak için önemlidir.


SEKTÖREL BASKILI ETİKETLER

Her sektörün kendine has kullandığı bazı özel ölçülü renkli sticker çeşidi vardır. Ayakkabı kutu etiketleri ,ayakkabı koli etiketleri, tekstil kol etiketi, çiçekçi etiketi, pastane sipariş etiketi, market terazi etiketi, yem etiketi, eczane etiketi, ilaç etiketi, kolonya etiketi, dezenfektan etiketi gibi bunların tamamında baskılı olarak müşterilerimize destek sağlayıp firmalarına zaman tasarrufu sağlıyoruz. 

Hızlı, kaliteli ve güvenli ürün etiketleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


baskılı renkli rulo etiketleri
baskılı rulo etiketi