Notice: Trying to get property 'Currency' of non-object in /home/atombarkod/public_html/app/library/helper.php on line 82

Notice: Trying to get property 'BanknoteSelling' of non-object in /home/atombarkod/public_html/app/library/helper.php on line 82

Notice: Trying to get property 'Currency' of non-object in /home/atombarkod/public_html/app/library/helper.php on line 83

Notice: Trying to get property 'BanknoteSelling' of non-object in /home/atombarkod/public_html/app/library/helper.php on line 83
Korgün Yazılım - atombarkod.com

Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0

Korgün Yazılım


Korgün Yazılım, kobiler için üretim otomasyon yazılımları geliştirmek amacı ile kurulmuş ilk yerli yazılım firmalarındandır.

Kurulduğu 1992 yılından bu yana KOBİ'ler için üretim yazılımları (MRP) geliştiren Korgün Yazılım, yine aynı yıllarda kobilerin satış ve dağıtım sorunlarını da çözümlemek amacıyla mağazacılık yazılımları ve lojistik yazılımları geliştirmiştir.

Dünyada değişen üretim / dağıtım teknikleri ve hızlı rekabet koşullarının yerli KOBİ' lere yansımalarını önceden gören Korgün Yazılım, üretici ve dağıtıcı firmaların, kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği ERP yazılımlarını reel sektörün kullanımına sunmuştur.

 

KG PALAİMON, Üretim Otomasyonu, MRP ve ERP Yönetimi

KG PALAİMON, Üretim Otomasyonu, MRP ve ERP Yönetimi

KG PALAIMON, en küçük işletmeden, en büyük işletmeye kadar, mevcut iş ve üretim süreçlerinin her aşamasının takip edilebildiği farklı bir Kurumsal Kaynak Planlama yönetim sistemidir. KG PALAİMON yazılımından; stok kontrol, stok yönetimi, depo stok durumu, depo yönetimi, hammadde kotrolü, mamül kontrolü, sipariş yönetimi, sipariş takip, MRP, MRPII, malzeme ihitiyaç planlaması, ana imalat planı, kapasite ihtiyaç planlaması, ERP, çizelgeleme, üretim takip, maliyet, toptan satış, barkod otomasyonu, bütçe, finans durumlarını kontrol altına alarak modern üretim yapmak isteyen tüm işletmeler kolaylıkla faydalanabilir.


Perakende Sektörü İçin Yeni Nesil Mağaza Çözümü

KG SHOP, barkodlu mağaza otomasyonu ve mağaza yönetimi ile çağı yakalamak isteyen mağazalar ve zincir mağaza grupları için hazırlanmıştır. KG SHOP yazılımından; mağaza stok kontrol, mağaza ödeme sistemleri, mağaza stok yönetimi, mağaza stok durumu, depo stok durumu, depo yönetimi, kasiyer kotrolü, barkodlu ödeme sistemleri, barkodlu satış, POS satış sistemleri, stok takip ve modern mağazacılık yapmak isteyen tüm işletmeler kolaylıkla faydalanabilir.

Perakende Sektörü İçin Yeni Nesil Mağaza Çözümü

G Cep - Mobil Şirket Yönetimi

KG Cep - Mobil Şirket Yönetimi

KG Cep, şirket sahipleri ve yöneticilerine zaman ve yerden bağımsız olarak şirket bilgilerini raporlamak ve şirketlerini cepten yönetmelerini sağlamak amacıyla düzenlendi.
"Saha Personelinize de Hız Katacak"
Sadece yöneticiler için değil, sahada bulunan personel için de büyük yardımcıdır. Sahada bulunan personel KG Cep sayesinde müşteri borç/alacak durumlarını anında görebilir. Satış elemanları, tahsilat elemanları müşterinin yanında iken hesap ekstresi, fatura, sipariş, çek/senet ve müşteri bilgilerine anında erişebilirler.


KG Herme (Ticari Paket)

KG HERME, Ticari Paket Seti, küçük ve orta işletmelerin tüm finansal işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kullanıcı dostu ara yüz ile kolay ve hızlı adapte olacak şekilde tasarlanmıştır. Barkodlu satış, stok takip, günlük finansal işlemleri daha aktif bir şekilde verimli yönetilmesini sağlar. Stok, Cari, Kasa, Banka, irsaliye, Fatura, Çek, Senet, Dövizli Çalışma, Pazarlama, Satınalma Sipariş ihtiyaçlarına çözüm sunar.

KG Herme (Ticari Paket)