Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0

Ayakkabı Etiketi


ayakkabı etiketleri

AYAKKABI ETİKETİ


Ayakkabı etiketleri, ayakkabıların üzerlerine karton (handtag), dilaltı denilen kumaş, koli ve kutu etiketi denilen yapışkanlı kağıt veya iç kısımlarında bulunan taban (Mostra etiketi) şeklinde plastik bazlı (veya kağıt bazlı) olarak kullanım bulur. Tüm bu kullanımların en temel amacı ayakkabılarının çeşitliliğinin üretim esnasında karışmaması ve mağaza raflarında müşterilere kolay anlaşılma sağlamasıdır. Bir diğer açıdan reklam aracı olarakta etiketler ayakkabılarda oldukça çeşitli şekillerde kullanım bulur. Atom Barkod, sektördeki uzun sürelerde edindiği hem teknik hemde ugulama deneyimi sayesinde ayakkabı etiket çeşitlerinin tümünü ihtiyaçlarınız doğrultusunda, rulo veya ofset (tabaka) şeklinde üretip kısa sürelerde ulaştırır. Özel üretimli ayakkabı etiketleri veya standart ölçülerdeki baskısız etiketleri atombarkod.com üzerinden sipariş verebilir veya özel koşullardaki toplu alımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİL ALTI AYAKKABI ETİKETİ

ayakkabı etiketleri

Ayakkabıların dili diye ifade edilen bölümüne numara bilgisi, marka reklamı, yıkabilirlik özellikleri veya üretim standartlarından bahsedilmek için kumaş etiket olarak bilinen yıkama talimatlarından elde edilen dil altı etiketlerini hemen sipariş edebilirsiniz.

MOSTRA AYAKKABI ETİKETİ

ayakkabı etiketleri

Mostralar (ayakkabı tabanları) en çok dikkat çeken ayakkabı etiket türlerindendir ve kullanımı genelde kare küçük etiketler halindedir. Mostra etiketleri tabaka veya rulo şeklinde üretilir ve kolay kullanım için direk baskılı şekilde bizden sipariş verebilirsiniz.

HANDTAG AYAKKABI ETİKETİ

ayakkabı etiketleri

Handtag isimli karton etiketlerin üzerine baskı yapılarak ayakkabının tanıtım, marka reklamı, fiyat avantajı gibi alternatif bilgilerinin yer alabileceği dikkat çekici bu renkli baskılı etiketleri özel olarak hemen müşteri temsilcimizden sipariş verebilirsiniz.

Çok fazla çeşidi ve kullanım alanı bulunan, özellikle etiket üzerindeki bilgi farklılıkları sayesinde adetlerin çok yüksek olduğu ayakkabı etiketlerini ATOMBARKOD kalitesi ve üretim tecrübesiyle kısa sürede üretir, ayakkabı sektöründe yer edinmiş birçok firmanında bu şekilde ihtiyaçlarını karşılar.

ayakkabı koli etiketi

AYAKKABI KOLİ ETİKETİ


Ayakkabı kolileri birçok farklı model veya numaranın içinde bulunduğu hem depolama hemde dağıtım için kullanılan dış çevresinde kesinlikle bilgi etiketi bulunan kolilerdir. Karışıklığı önlemek amacıyla kolilerde içerisinde adet, tür, numara veya desen bilgisinden bahsedilen renkli veya ribonla baskı yapılmış siyah etiketler taşır.

ayakkabı kutu etiketi

AYAKKABI KUTU ETİKETİ


Etiketler her yerde olduğu gibi ayakkabı kutularındada hem bilgi, hemde reklam amaçlı kullanım bulurlar. Burada dikkat edilmesi gereken ayakkabı etiketinin kalitesi, kağıt türü ve yapışkan özelliğidir, zira kutuların birçoğu garanti için önem arz eder. Kaliteli yapışkanlara sahip ayakkabı kutu etiketlerinizi bizden temin edebilirsiniz.

KENDİ ETİKETLERİNİZİ KENDİNİZ BASIN


AYAKKABI ETİKET YAZICISI

renkli ayakkabı etiketi basma

Ayakkabı etiketlerinizi kendiniz renkli şekilde yapışkanlı etiketler üzerine basabilirsiniz. Baskı işlemini yapabilmek için tek ihtiyacınız olan atombarkod.com güvencesiyle üretilmiş etiketler ve Epson Renkli Etiket Yazıcı. Ayakkabı kutusu, ayakkabı kolisi ve ayakkabı taban (Mostra) etiketlerinizi dahi bu etiket yazıcıda basabilir ve zaman performansı açısından avantaj sağlayabilirsiniz. Değişken verileriyle ünlü ayakkabı çeşitliliğide Epson Renkli Yazıcılar ile sizi içinden çıkılmaz zahmetli sipariş dertlerinden kurtaracaktır.