Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0
Özel Ölçülü Etiket Üretimi

Özel Ölçülü Etiket Üretimi

Etiketler kendi içlerinde çok fazla çeşitlilik gösterebilen bir sarf malzemedir. Firmaya, yapıştırılacak ürünün türüne, ölçüsüne ve kullanıcıya göre değişebilir.

..

Etiketler kendi içlerinde çok fazla çeşitlilik gösterebilen bir sarf malzemedir. Firmaya, yapıştırılacak ürünün türüne, ölçüsüne ve kullanıcıya göre değişebilir. İlk bakışta boş etiketlerin (baskısız etiket) hepsi ölçüleri dışında birbirlerine benzeseler de kâğıdın türü, kalınlığı ve yapışkan kalitesi etiketi farklı kılan en büyük etkenlerdendir.

Boş etiket siparişi verilirken ilk öncelikle etiket barkod yazıcı ile kullanılacaksa yazıcının türüne uygun (ribonlu veya ribonsuz baskı), ve etiketin yapıştırılacağı yüzeye göre etiketin türü seçilir. Daha sonra en uygun etiket ölçüsü seçilir, etiket ölçü ve şekilleri firmalara ve ürüne göre değişkenlik gösterebilir.

Sanılanın aksine baskısız etiketler sadece standart ölçülerden oluşmaz, standart ölçülerin dışında etiketi kullanacak firmanın istekleri doğrultusunda yeni ölçülerde ve şekillerde baskısız etiket bıçağı üretilip daha sonrasında etiket üretimi yapılır.

Atom Barkod olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel ölçülerde ve şekillerde etiket üretimi yapmaktayız.

0 Yorum

Yorum