Seçili Ürünlerde Saat 13:00'ten Önce Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0
Barkod Sistemlerinin Firma için Önemi

Barkod Sistemlerinin Firma için Önemi

Elektronik Beton İzleme Sistemi (EBİS) kullanılarak barkod yazıcı ile irsaliyenin üzerine yapıştırılan etiket üzerindeki bilgiler sayesinde numunenin durumu her an her yerde kontrol edilebilir olacak. Karekodlu beton irsaliyesi etiketi, yazıcısı ve ribonu atom barkodda

..

Bir firmanın sürekliliğini sağlayan tek unsur bir sistem üzerinden ilerlemesidir. Sistemler şirketlerin iskeletlerini oluştururlar. Departmanları birbirine bağlarlar. Çalışanların entegrasyonunu kolaylaştırırlar.

Yeni kurulan şirketlerde yazılımların önemi aslında önem derecesi olarak listenin başında yer alır. Biz Atom Barkod Yazılım olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle firmalara bu süreçlerin başında, kurulum aşamasında destek oluyoruz.

Sistemlerin Barkodlar ile daha hatasız bir entegrasyonu meydana getirdiği ve sonuç olarak belirli kilit noktalarda kontrollü işlemlere kapı açtığı birçok uygulamada tecrübe edilmiştir. Ürün barkodlama tanımlama ve eşleştirmede, Depo sevkiyat sistemlerinde, Barkodlu Sipariş Alma sistemlerinde ve Üretim takip sistemlerinde Barkodun sisteme entegrasyonu ile ürüne hızlı ve hatasız erişim olanağı sağlanmış, yapılacak olan işlemlerde veriyi daha hızlı toplama olanağı doğmuştur.

Tüm bu entegrasyonu inşa ederken doğru yazılım doğru donanım seçimi de çok önem teşkil eder. Biz ise tam bu aşamada ihtiyaç duyan firmalara yardımcı oluyoruz.

Firmalarımızın ilk önce ihtiyaç duyduğu kategoride bir program öneriyoruz. Bu programın kullanıcılarını kendi çalışma prosedürlerine göre eğitiyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanların birbirleriyle entegrasyonlu bir sistem içerisinde olduklarını anlatan bir eğitim veriyoruz.

Bu sayede takım çalışmasını sisteme yansıtıp sürdürülebilir olmalarını sağlıyoruz. Ürünlerin stok aşamasından sevkiyat aşamasına kadar tüm işlevlerini barkodlu olarak yapılabilmesini mümkün kılıyoruz.

Son olarak tüm bu çalışmalarımızın istersek sahadaki monitörlerimizden istersek hazır raporlarımızdan yönetilebilir ve izlenebilir olmasını sağlıyoruz.

Tüm bu çalışmaların barkod entegrasyonun yazılımlarda ne kadar önemli olduğunu kullanıcılar ile beraber, sektörlerinde faaliyete geçmesinde fayda sağlıyoruz.

Tüm bu sistemin yanlış seçildiği düşünüldüğünde; en önemli çekincemiz kullanıcıların zaman kaybına uğramaları. Bütçelerinde yanlış bir harcama ve en önemli kayıp ise sisteme karşı inanç kaybı. Yani biz yaptık olmadı sistem bize uymadı anlayışı.

Sizde doğru barkod yazılımı ve sistem seçimi yapmak, şirketinize daha az zaman da daha fazla fayda sağlamak ve bunun yanında hatasız çalışma imkânı oluşturacağı sistemler kurmak istiyorsanız Atom Barkod Yazılım ile görüşebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum