Etiket, Barkod Etiketi ve Baskılı Etiket icon
0

Baskılı Etiket Üretimi ve Çeşitliliği

Baskılı Etiket Üretimi ve Çeşitliliği

Ürünlerin en akılda kalıcı bir şekilde tanıtımı yapılması için en popüler yöntemlerin başında gelen baskılı etiket kullanımıdır.

..

Ürünlerin en akılda kalıcı bir şekilde tanıtımı yapılması için en popüler yöntemlerin başında gelen baskılı etiket kullanımıdır. Baskı türü, çeşitliliği konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmasından dolayı ise müşterileri talepleri en iyi şekilde karşılanabilmektedir. 

Yapışkanlı, yapışkansız siyah veya renkli olmak üzere kağıt,plastik içerikli bütün etiketlere baskı işlemi uygulabilmektedir. (Kuşe, Termal, PP VE PE, metalize, silvermat,PP Şeffaf v.b.). Baskı işlemi yapılmadan önce ,kullanılacak yüzey, sıcaklık, nem v.b dış etkenler göz önünde bulundurularak en sağlıklı baskılı etiket çözümü sunulmaktadır. 

Baskılı etiketler tabaka ve rulo halinde üretilebilir. Ayrıca talep edilir ise varak,hologram,selefon v.b. uygulamalar baskı işlemine dahil edilebilir. İstenilen ölçülerde baskılı etiket üretimi yapılabilmektedir. Belirlenilen taleplere göre numune çalışması yapılıp müşterilerimize baskı işlemi olmadan önce sunma avantajı ile birlikte en iyi şekilde işlem sürecini ilerletmekteyiz. 

Makinaların ve teknolojilerin el verdiği sürece gerisi tamamen müşterimizin hayalgücü ve isteklerine kalmış bulunuyor.

Daha detaylı bilgi için ; canlı destek, whatsapp ve gsm numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

0 Yorum

Bir yorum bırak!